LOADING...

Monitoring

Całodobowo

Online

Wszechstronny

Funkcjonalny

MONITORING WIZYJNY

Niezawodne, niezależne od warunków pogodowych, zgodne ze standardem ONVIF 2 (lub wyżej) i posiadające wysoką jakość obrazu kamery oferowane przez Safe House cieszą się dużą popularnością wśród klientów.

Cechy Kamer IP:

  • Metalowa wytrzymała obudowa
  • Odporność – IP66
  • Podczerwień – 50m widzenie w nocy
  • Obiektyw z MOTO-ZOOM o kącie widzenia od 20 – 109 stopni
  • Aplikacja na telefon
  • Funkcja Wykrywania Postaci
  • Wysoka kompresja danych H.265/H265+
  • Zewnętrzny slot na kartę micro SD
    do 128GB

PROSTA OBSŁUGA MONITORINGU

Zarządzanie naszymi kamerami jest bardzo łatwe. Każda kamera jest ustawiona i zaprogramowana dokładnie przez certyfikowanego Instalatora.

Po zamontowaniu kamer i uruchomieniu systemu Instalator przeprowadzi szkolenie z zakresu obsługi i ustawień każdej kamery. W razie późniejszych pytań serwis zapewnia pomoc w każdej chwili. Można zawsze zadzwonić i zapytać o dowolny szczegół.

NASZE KAMERY | rozwiązania

Szybkoobrotowa

Obrotowa kamera z regulowaną prędkością obrotu. Wbudowany oświetlacz podczerwieni umożliwia pracę w nocy. Możliwość zasilania PoE. Duży zasięg oraz zaawansowany przetwornik obrazu.

Tubowa

Wandaloodpowrna kamera tubowa wyposażona w motorzoom. Wysoka rozdzielczość zarówno w dzień jak i w nocy.Detekcja ruchu, analityka obrazu, cyfrowa redukcja szumu i o wiele więcej.

Kopułkowa

Ekonomiczna, wydajna i uniwersalna kamera zarówno wo wewnątrz jak i na zewnątrz. Dobre parametry przetwornika oraz jakość wykonania (mechaniczna) to jej główne cechy.

GDZIEKOLWIEK JESTEŚ

Podgląd jest możliwy z każdego miejsca na ziemi jeśli tylko masz zasięg. Można do tego celu wykorzystać Laptopa bądź Smartfona z aplikacją. Możliwy jest podgląd poprzednich zdarzeń oraz zmiana ustawień kamery czy rejestratora. Kamery są wyposażone również w głośnik i mikrofon dzięki czemu mamy możliwość pełnej komunikacji z miejscem monitorowanym.

ZARZĄDZANIE I PODGLĄD

APLIKACJA

Każda oferowana kamera Safe House posiada dostęp zdalny i lokalny za pomocą aplikacji na Smartfona. Aplikacje i dostęp do nich jest darmowy. Instalator zainstaluje i przeprowadzi proces pełnej konfiguracji na każdym wskazanym przez użytkownika Smartfonie.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty indywidualnej. Każdy system i projekt wymaga indywidualnego podejścia do klienta by spełniał wszelkie potrzeby. Zadzwoń i skorzystaj z bezpłatnej pomocy przy wyborze kamer.

Untitled-1
Untitled-2