LOADING...

Automatyka Bramowa

Projekt

Sprzedaż

Instalacja

Przesuwne

Skrzydłowe

Smart

BEZPIECZEŃSTWO POWIADAMIANIE

KONTROLA

Oferowane rozwiązania dotyczące napędów bram mogą być teraz dodatkowo zabezpieczone. KONTAKTRON DISTANCE CONTROL to dwa czujniki kontaktronowe połączone z centralą alarmową nie przewodem, a dwustronną transmisją radiową dużego (nawet 1km) zasięgu. Moduł KONTAKTRON może być zasilany też tylko z baterii, wystarczającej nawet na kilka lat pracy.

Bateryjny moduł KONTAKTRON wysyła do modułu ODBIORNIK stan dwóch wejść + stan baterii. Niezwykle bezpieczna, dwukierunkowa transmisja radiowa o wielkim zasięgu..

WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ

W skład całego systemu automatyki bramowej wchodzi wiele urządzeń peryferyjnych, tj. fotokomórki zabezpieczające pozostawiony pojazd we wjeździe bramy czy lampy sygnalizacyjne. Skontaktuj się i sprawdź co możesz osiągnąć.

Fotokomórki

Piloty

Prowadnice

Lampy

ROZWIĄZANIA SPRZĘTOWE

Oferujemy sprzęt polskiego producenta i dystrybutora z serwisem w Polsce oraz pełnym wsparciem techniczno – handlowym PROXIMA. Produkty są wysokiej jakości i posiadają wymagane certyfikaty oraz homologacje. Dzięki lokalnej produkcji gwarantujemy dostęp do części zamiennych i serwisu nawet urządzeń wycofanych z obiegu. W ofercie znajdują się m.in. napędy do bram przesuwnych, panelowych i skrzydłowych oraz pełen asortyment urządzeń dodatkowych, tj. krańcówki, fotokomórki, lampy sygnalizacyjne czy piloty. Oferujemy pełen zakres rozwiązań z zakresu automatyki bramowej.

Napęd bramy przesuwnej

Nowoczesny napęd dla bramy przesuwnej. Zastosowany w nim silnik zamontowany w metalowym korpusie zapewnia pewny ruch ważącej nawet 1000kg bramy.

Siłownik bramy rozwiernej

Siłownik Bramy Rozwiernej to nowoczesny, bezpieczny i niezawodny napęd jednego lub dwóch skrzydeł bramy rozwiernej o maksymalnej długości jednego skrzydła 4.5m.

Napęd bramy garażowej

Nowoczesny, bezpieczny i trwały napęd bramy garażowej o niespotykanych możliwościach. Posiada duży moment napędowy 1000Nm zapewniający szybkie podnoszenie bramy.

INTEGRACJA SYSTEMOWA

Istnieje możliwość integracji starego, już zainstalowanego napędu, z nowymi sterownikami. W zależności od modelu i zastosowania można uzyskać szereg nowych rozwiązań typu „Furtka”, z częściowo otwierającym się skrzydłem czy zarządzanie otwieraniem i zamykaniem poprzez włącznik na ścianie czy nawet za pomocą Smartfona z każdego miejsca na świecie!

Elastyczne rozwiązania dla potrzeb.

Zacznij teraz.

Każda brama wymaga indywidualnego podejścia od projektu do wyboru napędu. W zależności od wielu czynników – typu masa, opór toczenia czy długość skrzydła, należy odpowiednio dobrać moc napędów, ich prędkości oraz inne cechy. Zapraszam do bezpłatnej konsultacji.